Wpisy wg tagów: ‘filtr’

Filtr oleju

Zapewne wszyscy kierowcy mają świadomość jak wielką rolę na sprawność naszego samochodu odgrywa dbałość o niego. Jedak niewielu wie jak bardzo istotne jest korzystanie z filtrów wysokiej jakości. Read the rest of this entry »

Fitlr kabinowy

Filtr kabinowy, zwany inaczej filtrem przeciwpyłkowym to jedna z części, o której istnieniu zapominamy a które jest bardzo istotna dla naszego komfortu jazdy i zdrowia. Filtr przeciwpyłkowy jest obecnie standardem, jeżeli chodzi o wyposażenie samochodu. Read the rest of this entry »

Czy warto inwestować w filtr stożkowy ?

Filtr stożkowy, zwany inaczej sportowym filtrem powietrza, to jeden z podstawowych elementów usprawniających nasz samochód. Praktycznie każda modyfikacja silnika samochodu, zaczyna się od tego elementu.Na rynku można znaleźć wiele części tuningowych, które teoretycznie poprawiają moc silnika. Sprzedawcy kuszą nas ofertami części za 200-300zł, które poprawiają moc silnika nawet o 30 KM, lecz w praktyce okazują się zwykłą „ściemą marketingową”. Ja pragnę przedstawić jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o wymianę filtra seryjnego na stożkowy.

Read the rest of this entry »